בית מאפה עם טעם של עוד – מאפי חיטה או ללא גלוטן בכל הטעמים

יש בתי מאפה, ויש מאפיית בוטיק יצירתית שמייצרת בשבילכם מאפים ייחודיים ומקוריים בטעמים שונים! בואו לטעימות של מאפים מכל הסוגים! בית מאפה זה מאפשר לכם למצוא בקלות את המאפים הנחוצים לכם. בבית המאפה עובדים עם קמח מלא, קמח חיטה, מוצרים ללא גלוטן, והכל בטעמים ובניחוחות מיוחדים!

מאפים ייחודיים ובלתי נשכחים!

בית מאפה בו תוכלו למצוא על מדפיו תמיד מאפים חדשים ומרעננים, לצד מאפי פולחן מבוקשים באיכות חסרת פשרות – הוא זה שתיהנו לצרוך את מוצריו. לקוחות רבים פוקדים בית מאפה זה פעמים רבות ומחדשים את מלאי המאפים שלהם בכל ימות השנה. ניתן למצוא כאן מאפי חג מכל הסוגים, לצד מאפים שיוצרו באופן מקורי בתוכו. 

הזמנת מאפים

ניתן לרכוש מאפים בודדים או לעשות הזמנה של מגשי אירוח. כשאתם רוכשים מאפים בודדים אתם משלמים מחיר משקל, אך בקנייה מרובה של חבילות מגשי אירוח עשויה להיות הנחה שתוביל למחיר FIX על כל המאפים המאוגדים. לכן, כשמזמינים מאפים מראש תמיד טוב לעשות זאת דרך מגשי אירוח ולא באמצעות רכישה בודדת, ובכך – לחסוך במחיר למאפה. חיסכון זה, בקניית מאפים בכמות גדולה, מתפתח לפער מאד גדול בהשוואה לרכישה בבודדים במחיר מלא.
 

הסודות הקטנים שעושים את חוויית המאפים לגדולה באמת

שימוש בתבליני מאפה כמו קימל וקינמון, שימוש באגוזים למאפים כמו אגוזי פקאן פרוסים, שימוש בחומרי מילוי במידה: לא מועטים מדי ולא באופן שיחוש מרוכז מדי, עבודה עם מוצרים מכל סוגי החיטה, מלאה או סטנדרטית.

התאמת מאפים ללא גלוטן

בית מאפה זה מזמין אתכם לצרוך מאפים ללא גלוטן, אשר מיטביים עבור חולי צליאק או אנשים שרגישים לגלוטן. במחלקה של מאפים ללא גלוטן, מניתן למצוא כמעט כל מאפה בגרסה שיוצרה עם הגלוטן, כולל לחם, לחמניות ודברי מאפה אחרים לארוחות סטנדרטיות. ניתן למצוא מאפים ללא גלוטן על פי טעמכם, ממולאים לא מתוקים, ממולאים מתוקים, בצק ממותק או בטעם מלוח/ סטנדרטי. בכך, אתם מגשימים בחירה גדולה גם בסדרת המאכלים ללא גלוטן, ומתאפשר לכם לרכוש אותם בתפוצה גדולה ותחת מבחר גדול. מומלץ לבחור את המאפים בהתאם לתכנון ידוע מראש, כנדבכים בארוחות מרכזיות או כקינוחים בסיומן.