מגשי אירוח עם מאפי בוטיק בהתאמה אישית

מעוניינים להזמין מגשי אירוח לאירוע הבא שלכם? בואו לגוון עם מגשי מאפים טעימים במיוחד! מגשי אירוח מעניקים לכם הזדמנות לספק לאורחים שלכם אירוע חד פעמי וסוחף במיוחד! מאפים משמשים באירועים במגוון נקודות: כמתאבנים, כתוספות למנה עיקרית וכמובן כמנות אחרונות. לכן, רבים מבעלי האירועים בוחרים להשקיע במאפים ולספק לאורחים
שלהם חוויית מזון איכותית במיוחד.

בחירה ראשונית של מגשי אירוח

את הבחירה הראשונית של מגשי אירוח אנו ממליצים לעשות לאחר שתכננתם היטב את הווייתו של הקייטרינג. אם אתם זקוקים למאפים עבור המנה הראשונה, ניתן לבחור בבורקס, מאפי גבינה מלוחה, ועוד. לעומת זאת, בחירת מאפים עבור מנה אחרונה תאפשר לכם לבסס פילס שוקולד, קרואסונים מתוקים (שוקולד, ריבת חלב), מאפי מרציפן ועוד המון דוגמאות לדברי מתיקה משובחים ומבוקשים.

גיבוש מגשי האירוח בכמויות

מומלץ לתכנן את כמויות מגשי האירוח בהתאם לכמות המוזמנים לאירוע שלכם. חשוב להזמין יותר מאפים מאשר אורחים, שכן בשונה מסעודת המנה העיקרית, באייטם זה – לסועדים נהוג כי ישנה בחירה. אם תבחרו מאפה PERR סועד, הבחירה הזו לא תהיה נחלתם, ולכן מאד חשוב להזמין כמות גדולה בהרבה מכמות המוזמנים שלכם על מנת כי מגשי אירוח יספקו להם את כל שהם יחפצו בו בכל רגע נתון.

יתרונות מגשי האירוח

מגיעים עם כל המאפים טריים וחמימים בתוכם; מאפשרים שימור גם אחרי שימוש חוזר; קלים מאד לתפעול. הסגירה של המגשים קלה ופשוטה וכמוה גם הפתיחה החוזרת. יתרון נוסף של מגשי אירוח הוא בדרך בה מונחים המאפים בתוכם: רק כשהם מוגנים על ידי נייר אפייה, ולא במגע ישיר עם חומר המארז. הדבר מסייע לשמר את טריותם ומבטיח כי השימוש החוזר במארזים יהיה פורה מתמיד, תוך שמירה מלאה על טריות המוצרים.

תמחור מגשי אירוח

מגשי אירוח מתומחרים פיקס בהזמנה סיטונאית: המחיר של מאפה בודד בסוג כזה של הזמנה יהיה יקר יותר מאשר רכישתו כמוצר חבילה, אשר מאוגד עם מאכלים נוספים. לכן, הכי כדאי להזמין מגשי אירוח מרוכזים על ריבוי מאפים ולא לפזר את ההזמנה על מאפים בודדים שיעלו לכם יותר במחירם הגולמי. תמחור מגשים גדולים במחיר יקר פחות מאפשר ליזמי אירועים רבים להזמין מאפים בקלות.